Виготовлення шнека (що подає конвеєра) із сегментів... та математика

Ця програма для розрахунку потужності шнекового конвеєра, швидкості конвеєра та вимог до потужності шнекового конвеєра.

Дизайн шнекового транспортера Розрахунок розмірів шнекового конвеєра Розрахунок продуктивностішнекового конвеєра Розрахунок параметрів шнекового транспортера.
Для транспортування і дозування сипких матеріалів гвинтові конвеєри є одним з механізмів, що найчастіше використовуються.

Напівактивний стан холодної прокатки зі спіральними лопатями серії ZL є продукцією напівактивного стану холодної прокатки зі спіральними лопатями другого покоління Shandong TIEMA Machinery., LTD, в якій використовуються передові технології з Америки. у поєднанні з практичним досвідом нашої компанії.
Продукція серії ZL є передовим обладнанням для виробництва спіральних лез, в якому смугова сталь використовується як сировина і виконується безперервна прокатка. Порівняно із звичайними методами холодного штампування, які широко використовуються в даний час, необхідно просто виконати деякі прості регулювання регульованих частин обладнання (не потрібно замінювати деталі), таких як циферблати пристрою та манометри, а потім розкачати різні види спіральних лопатей. потрібно. Ця серія продуктів має такі переваги, як гнучкість у налаштуванні виробничої специфікації, висока ефективність виробництва, економія сировини, висока твердість листа та хороша зносостійкість.

Представляємо ще одну унікальну та революційну функцію RoboHelix Machine. Створіть спіральний шнек (гвинтовий конвеєр), утворюючи скребки без необхідності використання зовнішнього допоміжного матеріалу, такого як виступи.