Фірма «Технік», ТОВ була створено на початку 1993 року.

До кінця 1999 року фірма «Технік» збудувала з «нуля» виробничі та офісні будівлі, що складаються з 3-х цехів, забезпечених електроенергією, водопроводом, каналізацією, газопостачанням зі своїми ГРП, ТП загальною площею близько 2000 м2.
У 2021 році фірма «Технік» здала в експлуатацію новий цех площею 1300 м2, оснащений кран-балками вантажопідйомністю 5 т.
В даний час на фірмі «Технік» працює інженерно-технічний персонал (КБ), токарі, фрезерувальники, зварювальники, слюсарі та інші фахівці, готові виконати будь-які технічні завдання наших замовників.
и спеціалізуємося на розробці та виготовленні систем подачі сипких продуктів на базі шнекових транспортерів за технічними завданнями замовника.
Для підвищення якості виробів фахівці фірми «Технік» купують частину найбільш відповідальних комплектуючих у європейських фірм, частина виготовляє самостійно.
Зазвичай кожне замовлення промальовується нашими інженерами-конструкторами, щоб замовник зрозумів, що він отримувати, і за необхідності, внести коригування перед затвердженням замовлення.
За ці роки ми освоїли випуск просіювачів, розтарювачів мішків, біг-бегів, бункерів, пересувних шнекових транспортерів, різних ємностей тощо.
Завдяки 100 т пресу та спеціальній програмі ми можемо виготовляти сектори спіралей до 800 мм та завтовшки до 16 мм. Тому у нас є як ремонтувати старі шнеки, так і виготовляти нові будь-які шнекові транспортери.
У співпраці з відомою голландською фірмою ми купуємо мішки, наша фірма вивела на ринок м'які силоси, які дають можливість спроектувати та виготовити на вимогу замовника безтарне зберігання, просіювання та транспортування борошна, цукру та інших сипких продуктів.

    

Багаторічний досвід роботи та власні виробничі потужності.
Запрошуємо всіх бізнесменів стати споживачами нашої продукції.