Фірма Технік проектує та виготовляє будь-які осьові шнекові транспортери (у трубі або жолобі з вуглецевої або нержавіючої сталі горизонтальні під кутом та вертикальні шнеки)

50-футовий гвинтовий конвеєр з нержавіючої сталі

Транспортує воду для промивання, заповнювачі, цементний розчин та відходи бетонної суміші вгору схилом. Це дозволяє вам промивати низько, а вивантажувати високо, як у регенераторі бетону. Ідеально підходить для промивання ковшів, траншейних дренажів, автобетонозмішувачів, бетоновозів, причепів з візком та насосних установок.

Гвинтовий конвеєр являє собою механізм, в якому використовується спіральний гвинтовий механізм, що обертається, як правило, в трубі, для переміщення рідин або сипких матеріалів. Вони використовуються в різних галузях промисловості та сільського господарства. Гвинтові конвеєри зазвичай використовуються для переміщення горизонтально або трохи вгору схилом. Матеріали, з якими працює гвинтовий конвеєр, варіюються від сільськогосподарських матеріалів, перероблених сільськогосподарських продуктів, деревини, будівельних матеріалів, відходів тощо.

Гвинтовий конвеєр з нержавіючої сталі 304 використовується для транспортування порошку соди, має діаметр труби 325 і рухоме колесо, зручний рух.

Пластиковий гвинтовий конвеєр використовує конвеєрне обладнання з нейлонового матеріалу. Він має властивості кислотостійкості, лугостійкості, корозійної стійкості, зносостійкості та стійкості до високих температур.

Шнек із нержавіючої сталі легко зношується при тривалій роботі.
Шар пластику легко замінювати та обслуговувати.

Пластиковий гвинтовий конвеєр підходить для кислотно-лужних, корозійних та інших матеріалів, стійкий до корозії кислоти та лугу, зносостійкий, не легко деформується