Калькулятор гвинтового конвеєра - https://appnapc.com/4207931/

Ця програма має три калькулятори:
1. Матеріальна вантажопідйомність.
2.Швидкість.
Вимога до 3.Power.
Ця програма вимагає наступних входів:
1. Діаметр гвинта
2. Діаметр валу або гвинт усередині діаметр
3. RPM
4. Матеріал Питома вага
5. відсоток завантаження
6. Гвинт крок
7. Довжина конвеєра
8. Опір тертя
Це корисно всім працюючих інженерів-професіоналів у сфері виробництва технологічного устаткування, промисловості з виробництва конвеєрного устаткування, промисловості важкого виробництва, машин спеціального призначення.
ДОКЛАДНІШЕ…
Інструкції з встановлення
Завантажити та встановити Screw Conveyor Calculator на комп'ютер безкоштовно.
Багато хто з нас ставив просте питання: як завантажити, встановити і зіграти в нашу улюблену гру прямо на комп'ютері?
Якщо ви не любите маленькі екрани смартфона або планшета, зробити це можна за допомогою програми-емулятора. З її допомогою можна створити на своєму комп'ютері середовище Android і через нього запустити програму. На даний момент найпопулярнішими утилітами для цього є Bluestacks і NoxPlayer, Bluestacks, NoxPlayer.
Встановлення Screw Conveyor Calculator на комп'ютер за допомогою Bluestacks:
Bluestacks вважається найпопулярнішим емулятором для комп'ютерів під керуванням Windows. Крім того, є версія цієї програми для Mac OS. Для того, щоб встановити цей емулятор на ПК, потрібно, щоб на ньому була встановлена ​​Windows 7 (або вище) і було мінімум 2 Гб оперативної пам'яті.
Встановіть та налаштуйте Bluestacks. Якщо на комп'ютері немає Bluestacks, перейдіть на сторінку https://www.bluestacks.com/ru/index.html та натисніть зелену кнопку «Завантажити Bluestacks» посередині сторінки. Клацніть на зеленій кнопці «Завантажити» у верхній частині наступної сторінки, а потім установіть емулятор:
+ Windows: двічі клацніть на завантаженому EXE-файлі, натисніть «Так», коли з'явиться запит, клацніть на «Встановити», натисніть «Завершити», коли ця опція стане активною. Відкрийте Bluestacks, якщо він не запустився автоматично, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб увійти до свого облікового запису Google.
+ Mac: двічі клацніть на завантаженому файлі DMG, двічі клацніть по значку Bluestacks, натисніть «Встановити», коли буде запропоновано, дозвольте встановлювати програми сторонніх розробників (якщо знадобиться) і натисніть «Продовжити». Відкрийте Bluestacks, якщо він не запустився автоматично, і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб увійти до свого облікового запису Google.
Завантажте файл APK на комп'ютер. APK-файли є інсталяторами додатків. Ви можете завантажити apk-файл із нашого сайту.
Клацніть на вкладці «Мої програми». Вона знаходиться у верхній лівій частині вікна Bluestacks.
Натисніть "Встановити APK". Ця опція знаходиться в правому нижньому кутку вікна. Відкриється вікно Провідника (Windows) або Finder (Mac).
Виберіть завантажений файл APK. Перейдіть до папки зі скачуваним файлом APK і клацніть по ньому, щоб вибрати.
Натисніть кнопку «Відкрити». Ця опція знаходиться в правому нижньому кутку вікна. Файл APK відкриється в Bluestacks, тобто почнеться встановлення програми.
Запустіть програму. Коли значок програми з'явиться на вкладці «Мої програми», натисніть на ньому, щоб відкрити програму.Ти можеш використовувати Screw Conveyor Calculator на комп'ютері вже зараз - просто завантажте Screw Conveyor Calculator для Windows і Mac прямо з цієї сторінки і встанови додаток і ти залишишся задоволений.
Встановлення Screw Conveyor Calculator на комп'ютер за допомогою NoxPlayer
Nox App Player безкоштовна і не має жодної нав'язливої ​​реклами. Працює на Андроїді версії 4.4.2, дозволяючи відкривати безліч ігор, будь то великий симулятор, вимогливий шутер або будь-який інший додаток.
Завантаження:
+ Перейти на офіційний сайт розробника https://www.bignox.com/
+ Щоб встановити емулятор Nox App Player, натискаємо на кнопку «СКАЧАТИ».
+ Далі почнеться автоматичне завантаження, після завершення якого необхідно буде перейти в папку «Завантаження» і натиснути на інсталяційний файл завантаженої програми.
Встановлення та запуск програми:
+ Для продовження установки необхідно у вікні натиснути на кнопку «Встановити». Виберіть додаткові параметри інсталяції, натиснувши
кнопку "Налаштувати", якщо вам це необхідно. Не знімайте галочку з пункту «Прийняти Угоду», інакше ви не зможете продовжити.
+ Після того, як емулятор буде встановлений на комп'ютер, ви побачите на екрані вікно запуску, де необхідно натиснути кнопку «Пуск».
+ Все, на цьому етапі встановлення емулятора Nox App Player завершено. Для повноцінної роботи програми вам необхідно буде зайти у свій обліковий запис Play Market — натисніть на піктограму програми у папці Google, введіть логін та пароль від вашого облікового запису.
Завантаження та встановлення програм:
Для цього вам необхідно завантажити файл програми у форматі APK і просто перетягнути його на робочий стіл Nox App Player.
Після цього відразу почнеться установка, після якої ви побачите значок цієї програми на головному екрані.